Visual Tagging

5.11.2021 14:46

Człowiek, jeśli nie posiada konkretnej informacji, na ogół ma skłonność do podejmowania decyzji na podstawie swoich założeń. Błędne założenia mogą prowadzić do decyzji szkodliwych zarówno dla ludzi jak i otoczenia.

Znajdź oznaczenie dla siebie

Bardzo ważną rolę w zakładach przemysłowych pełnią różnorodne tagi, oznaczenia, instrukcje i wskaźniki.

Prawidłowe oznaczenie, czytelność oraz łatwość w zrozumieniu informacji zapobiega wielu niebezpiecznym sytuacjom.

Scafftag

scafftag 4safety

Scafftag to wiodący na świecie system wizualnego oznaczania rusztowań, zapobiegający pracy na wysokościach i zarządzający procedurami kontroli rusztowań.

UWAGA: Przywieszki na rusztowaniach powinny być zamocowane we wszystkich punktach dostępu (zwykle dostęp po drabinie) od pierwszego etapu budowy i pozostawać na konstrukcji aż do demontażu.

Przywieszki mogą być również montowane na innych elementach wyposażenia zakładu a ich treść, rozmiar i kolorystyka dopasowane do indywidualnych potrzeb i zasad panujących w firmie

Innowacyjny wskaźnik inspekcji

innowacyjny wskaźnik inspekcji 4safety
Innowacyjny wskaźnik inspekcji może pomóc w ratowaniu życia poprzez wyraźne pokazanie na przywieszkach Scafftag, kiedy potrzebna jest konserwacja np. rusztowania.

Diody LED z daleka przyciągają uwagę zarówno użytkowników, jak i specjalistów ds. konserwacji oraz pomagają uniknąć użytkowania niesprawdzonego lub zużytego sprzętu.

Wskaźnik inspekcji wyraźnie pokazuje, że za 7 dni należy przeprowadzić kolejną planowaną interwencję konserwacyjną. Każda wersja jest wyposażona w ciemnozielone, jasnozielone, żółte i migające czerwone diody LED, wskazujące różne stany urządzenia (od niedawno skontrolowane do niepewne).

Po upływie 7-dniowego czasu do inspekcji wskaźnik może zostać zresetowany do momentu wyczerpania baterii (okres sprawności ponad rok). Wskaźnik stanu baterii stale pokazuje poziom naładowania.

W przeciwieństwie do innych rozwiązań kolorowe diody LED we wskaźniku inspekcji rusztowania są widoczne z daleka i aktywnie przyciągają uwagę użytkowników oraz przechodniów.

Laddertag

ladder tag
Laddertag to kompaktowy, wygodny w użyciu, widoczny i skuteczny system bezpieczeństwa.

Służy do przedstawienia użytkownikom najważniejszych informacji na temat drabiny takich jak:

√ zbliżające się terminy inspekcji

√ numer referencyjny

√ planowane przeznaczenie czy wyłączenie drabiny z użytku

Wkładka zawiera listę kontrolną przed użyciem.

Chemtag

chemtag

Chemtag służy maksymalizacji środków ostrożności w miejscach gdzie przechowywane są substancje niebezpieczne.

Dzięki temu rozwiązaniu identyfikacja wszystkich zagrożeń chemicznych znajduje w jednym miejscu.

Chemtag może zawierać:

√ listę działań, które mają zostać podjęte w sytuacji awaryjnej

√ informacje na temat dostawców

√ numery telefonów alarmowych

√ szczegóły jak przechowywać i usuwać opakowania

√ wszelkie ostrzeżenia itd.

Uniwersalny wskaźnik inspekcji

wskaźnik inspekcji
Innowacyjny wskaźnik inspekcji może pomóc w ratowaniu życia poprzez wyraźne pokazanie na maszynach, sprzęcie i narzędziach, kiedy potrzebna jest konserwacja.

Diody LED z daleka przyciągają uwagę zarówno użytkowników, jak i specjalistów ds. konserwacji, oraz pomagają uniknąć użytkowania niesprawdzonego lub zużytego sprzętu.

Wskaźnik wyraźnie pokazuje, gdy zbliża się kolejna planowana interwencja konserwacyjna. Dostępne są wersje odliczające czas w okresie 7 dni, 30 dni i 365 dni. Każda wersja jest wyposażona w ciemnozielone, jasnozielone, żółte i migające czerwone diody LED.

Wskaźnik inspekcji może być umieszczany bezpośrednio na maszynie oraz urządzeniu lub narzędziu za pomocą opaski samoprzylepnej, rzepowej, magnetycznej, śrubowej lub zaciskowej.

Usługi

Zobacz powiązane usługi

Produkty

Zobacz powiązane produkty

No items found.

Przemysłowe espresso