#InteligentnaEnergia

Powrót

Fotowoltaika dla firm

Panele słoneczne dla firm to rozwiązanie, które wnosi do przedsiębiorstwa oszczędności i energię. Firma zyskuje na wartości i zmienia się w innowacyjną i ekologiczną jednostkę.

CO ZYSKA TWOJA FIRMA

Zielony Certyfikat OZE
To jasne jak słońce: klimat się ociepla, rosną średnie temperatur, zwiększa się liczba dni słonecznych. Dzięki instalacji fotowoltaicznej masz możliwość uzyskania Zielonego Certyfikatu OZE, który jest przedmiotem obrotu na Towarowej Giełdzie Energii.
Inwestycja w wizerunek
Aspekt ekologii staje się bardzo ważnym elementem marketingowej gry, prowadzonej w celu przekonania do siebie klientów. Jeśli więc jednym z kryteriów konsumentów lub partnerów staje się kryterium dbania o naturę, warto rozpatrywać instalacje w panele jako inwestycję wizerunkową i dającą przewagę nad konkurencją
Inwestycja w niezależność
Narzucone ograniczenia poboru prądu w okresie letnim skutecznie zmniejszają efektywność przedsiębiorstw. Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej przedsiębiorstwo staje się niezależne energetycznie

Dlaczego my

Współpracujemy z firmą Edison Energia – ta firma to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Wspólnie z Edison, tworzymy instalacje fotowoltaiczne w oparciu o podzespoły cenionych na całym świecie producentów.
Szczególną uwagę przykładamy do wydajności paneli oraz komfortu ich użytkowania. Dzięki temu instalowana przez naszych pracowników fotowoltaika jest praktycznie bezobsługowa. Dodatkowym udogodnieniem jest aplikacja mobilna, za pomocą której możesz kontrolować efektywność instalacji fotowoltaicznej.
Wspólnie stawiamy na innowacyjne rozwiązania, zapewniamy uzyski energetyczne przez 25 lat oraz wsparcie naszych specjalistów przez cały czas korzystania z instalacji.

Co otrzymujesz od nas w ramach współpracy

Nasze instalacje montowane są zgodnie z restrykcyjnymi europejskimi normami. Jakość wykonania instalacji gwarantują certyfikowane ekipy monterskie.
Po ukończeniu instalacji zapewniamy przeszkolenie z obsługi instalacji oraz szkolenie BHP dla klientów.
Oprócz certyfikowanego projektu, wykonamy uzgodnienia z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych (i zgłoszenie do PSP) oraz audyt poinstalacyjny.
Aby instalacja była zrealizowana profesjonalnie oferujemy: coroczne przeglądy, monitoring 24/7, gwarancja podłączenia do sieci, ubezpieczenie instalacji.

Odnawialne Żródła Energii (OZE)

Polska deklaruje osiągniecie 21-23% udziału OZE w finalnym zużyciu energii brutto w 2030 r.
Jednym rezultatów tych założeń jest ustawa z dnia 19 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o odnawialnych źródłach energii oraz niektórych innych ustaw. Dzięki niej, zakłady mogą nie tylko wykorzystywać na własne potrzeby energię wyprodukowaną za pomocą paneli słonecznych, ale również mają prawo do jej sprzedaży (o ile produkcja energii nie jest główną działalnością firmy).
Co od nas w ramach współpracy
Montaż

Gwarantujemy profesjonalny montaż oraz audyt powykonawczy, który zapewnia bezpieczeństwo działania instalacji fotowoltaicznej.

Opieka

Po zamontowaniu paneli fotowoltaicznych, nasi Doradcy są dostępni dla Was 24/7. Specjalna aplikacja umożliwia stałe monitorowanie pracy Twojej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu unikniesz niespodziewanych przerw w dostawie prądu.

Projekt

Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej jest przygotowywany w oparciu o szczegółowe informacje, tak aby pasował do unikalnego profilu energetycznego i potrzeb Twojego domu.

Konsultacje

Na bezpłatnym spotkaniu nasz Doradca oceni możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej. Dokona również analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego lub firmy.

Podłączenie

Dla Twojego komfortu zajmiemy się przyłączeniem Twojej instalacji do sieci dystrybucji. Nasi doświadczeni pracownicy złożą wszystkie niezbędne dokumenty w Twoim imieniu.

Finansowanie

Pomagamy w otrzymaniu finansowania instalacji fotowoltaicznej. Współpracujemy z kilkoma bankami,dzięki czemu rata kredytu jest atrakcyjna i często nie przekracza kwoty miesięcznego rachunku za prąd.

Zobacz Nasze filmy

Tu piszemy więcej o fotowoltaice

#InteligentnaEnergia
September 9, 2020

4.8.20 14:12

Przemysłowe Espresso nr 5 - fotowoltaika dla firm - stwórz z nami innowacyjną i ekologiczną firmę

Czytaj