Bezpieczny ruch w zakładzie

Zwiększ bezpieczeństwo w swoim zakładzie pracy i zmniejsz ryzyko wypadków. Zamiast powypadkowej analizy przyczyn źródłowych skorzystaj z prewencyjnego audytu wskazującego potencjalne zagrożenia. Sprawdź jak zapewnić bezpieczny ruch w swoim zakładzie.

Audyt i rozpoznanie zagrożen

Przeprowadzimy wizję lokalną, rozpoznamy potencjalne zagrożenia stworzymy pisemną ocenę ryzyka w Twoim zakładzie.

Propozycja rozwiązań

Stworzymy plan organizacji ruchu, wizualizację i projekt w DWG.

Wdrożenie zabezpieczeń

Wdrożymy wybrane rozwiązania i produkty poprawiające bezpieczeństwo, wydajność i komfort pracy.

Audyt i rozpoznanie zagrożen

Nasz ekspert przyjedzie do Twojego zakładu pracy, by rozpoznać i przeanalizować potencjalne zagrożenia i problemy, które mogą być przyczyną wypadków.

  • Rozpozna najważniejsze czynniki mające wspływ na bezpieczeństwo ludzi i maszyn
  • Zlokalizuje miejsca i sytuacje potencjalnie niebezpieczne
  • Oceni poziom ryzyka
  • Oceni prawdopodobieństwo incydentu
  • Przeanalizuje możliwe skutki

Rozpoznanie miejsca zagrożenia to pierwszy krok do jego eliminacji. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów i ucz się nie na swoich tylko na cudzych błędach.

Propozycja rozwiązań

Po wizji lokalnej w twoim zakładzie, nasi eksperci stworzą propozycję rozwiązań i plan działania w celu eliminacji zagrożeń i ochrony pracowników.

Na każdy napotkany problem przygotujemy rozwiązanie szyte specjalnie na potrzeby Twojego zakładu, by bezpieczeństwo połączyć z wydajnością pracy i komfortem pracowników. Sprawdzimy również poprawność i aktualność istniejących instrukcji bezpieczeństwa i instrukcji oznakowania ewakuacyjnego.

Łącząc wszystkie elementy w całość, skonstruujemy plan organizacji ruchu w Twoim zakładzie, dopasujemy produkty od taśm antypoślizgowych po system ochrony, bariery czy projektory.

Przygotowane rozwiązania będą opierać się na najnowocześniejszych technologiach i latach doświadczenia naszych ekspertów.

Sprawdź przykłady często występujących problemów w zakładach przemysłowych i nasze rozwiązania.

Wdrożenie zabezpieczeń

Po Twojej decyzji kompleksowo zajmiemy się wdrażaniem wybranych rozwiązań. Możesz liczyć na montaż i instalacje zabezpieczeń bez przestojów. Wdrożenie zarządzania wizualnego poprawi sprawność i bezpieczeństwo ruchu. Przyspieszy procesy, zminimalizuje ryzyko przestojów i zmniejszy ryzyko przypadkowych uruchomień maszyn.

Zajmiemy się:

Znakowaniem tradycyjnym – wyznaczymy strefy, przejścia dla pieszych, drogi transportowe, miejsca składowania. Wykleimy oznaczenia niebezpiecznych elementów, oznaczenia świecące w ciemności i antypoślizgowe.

Znakowaniem innowacyjnym – dobierzemy i zamontujemy lasery bezpieczeństwa LED, znaki przestrzenne, kasetony LED. Zainstalujemy szyte na miarę antykolizyjne systemy komunikacji i inteligentne lustra.

Barierami elastycznymi – dobierzemy i zainstalujemy nowoczesne bariery elastyczne, które będą chronić pieszych, maszyny, regały, kolumny i ściany.

Indywidualne podejście sprawi, że rozwiązania będą dopasowane do warunków panujących w Twoim zakładzie. Kompleksowo wyposażymy zakład we wszystkie niezbędne elementy, zgodnie z wytycznymi i aktualnymi normami.

Zobacz co zyskasz

Mniej wypadków

Przyspieszenie procesów

Mniej awarii

Ograniczenie kosztów

Mniej przestojów

Wygoda - my wszystkim się zajmiemy

Sprawdź jak zapewnić bezpieczny ruch w swoim zakładzie

Napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultacje z ekspertem. Odpowiadamy w ciągu godziny.

Zobacz zdjęcia i filmy

Powiązane produkty