Kontenery na beczki

Podkategoria
Szukaj
Wyczyść
Kategorie filtr
Wyczyść
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kontenery na beczki to rozwiązania dostosowane specjalnie do przechowywania i transportu beczek, zapewniając bezpieczeństwo i efektywność w obszarze przemysłowym. 

Kontenery są niezbędne w przypadku bezpiecznego przechowywania i transportu beczek w przemyśle. 

1.Stop wyciekom: kontenery na beczki powinny być wyposażone w specjalistyczne pojemniki i wanny wychwytowe, które zapobiegają wyciekom chemikaliów, substancji niebezpiecznych lub innych płynów. To kluczowe, aby uniknąć skażenia środowiska i ryzyka dla pracowników.

2. Solidna konstrukcja: kontenery powinny być wykonane z trwałych materiałów i posiadać solidną konstrukcję, która zapewnia bezpieczne przechowywanie i transport beczek.

3. Zabezpieczenia dostępowi osób trzecich: w przypadku substancji niebezpiecznych lub cennych materiałów, kontenery powinny być wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia przeciw nieautoryzowanemu dostępowi.

4. Łatwy dostęp: kontenery na beczki powinny umożliwiać łatwy dostęp do zawartości beczek podczas załadunku i rozładunku. Odpowiednio zaprojektowane drzwi i otwieranie ułatwiają pracę.

5. Mobilność: jeśli kontenery będą wykorzystywane do transportu, powinny być mobilne, co oznacza, że są wyposażone w kółka lub inne urządzenia ułatwiające przemieszczanie.

6. Zgodność z normami i przepisami: kontenery na beczki powinny spełniać wszystkie obowiązujące przepisy, normy bezpieczeństwa oraz regulacje dotyczące przechowywania i transportu substancji niebezpiecznych lub innych materiałów.

Postaw na wygodne i bezpieczne składowanie substancji chemicznych i niebezpiecznych w kontenerze chemicznym na beczki. Napisz do nas, a do pomożemy skonfigurować kontener według Twoich potrzeb magazynowych. 

Ekspert 4safety przeprowadzi wizję lokalną, a dział projektów przygotuje projekty i rysunek fundamentów,

Możemy zapewnić transport i rozładunek ponad gabarytowy, zakotwiczyć i osadzić magazyn,

a po roku wykonać przegląd gwarancyjny.