Kontenery na zbiorniki IBC

Podkategoria
Szukaj
Wyczyść
Kategorie filtr
Wyczyść
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kontenery na zbiorniki IBC (Intermediate Bulk Container) to specjalnie zaprojektowane kontenery umożliwiające wygodne i bezpieczne przechowywanie i transport zbiorników wypełnionymi różnorodnych substancjami. 

Przykładowe wyposażenie kontenerów IBC:

  • wanny wychwytowe,
  • wentylacja,
  • klimatyzacja,
  • czujniki dymu, ognia.

Właściwości Kontenerów na zbiorniki IBC

1. Wytrzymałość

Kontenery IBC są zazwyczaj wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna, które zapewniają trwałość i odporność na uszkodzenia.

2. Bezpieczeństwo

Skuteczni separują substancje niebezpieczne, zwiększając bezpieczeństwo pracowników i środowiska. 

3. Zgodność z przepisami

Kontenery na zbiorniki IBC są zazwyczaj zgodne z regulacjami i normami dotyczącymi przechowywania i transportu substancji niebezpiecznych, co jest kluczowe w przypadku substancji chemicznych lub innych materiałów o podobnym charakterze.

Kontenery IBC stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm działających w różnych branżach przemysłu, umożliwiając bezpieczne i efektywne przechowywanie oraz transport różnych substancji. Ich wszechstronność, wytrzymałość i zgodność z przepisami czynią je niezastąpionym narzędziem w zarządzaniu substancjami i materiałami w przemyśle. Sprawdź naszą ofertę kontenerów na zbiorniki, możesz dopasować wielkość i wyposażenie dodatkowe do własnych potrzeb