AUDYT - OCENA ZAGROŻENIA RUCHU

Powrót

Bezpieczny ruch w zakładzie

Zwiększ bezpieczeństwo w swoim zakładzie pracy i zmniejsz ryzyko wypadków. Zamiast powypadkowej analizy przyczyn źródłowych skorzystaj z prewencyjnego audytu wskazującego potencjalne zagrożenia. Sprawdź jak zapewnić bezpieczny ruch w swoim zakładzie.

Na bezpieczeństwo w Twoim zakładzie pracy składa się:

AUDYT i ROZPOZNANIE ZAGROŻEN

Przeprowadzimy wizję lokalną, rozpoznamy potencjalne zagrożenia stworzymy pisemną ocenę ryzyka w Twoim zakładzie.

PROPOZYCJA ROZWIĄZAŃ

Stworzymy plan organizacji ruchu, wizualizację i projekt w DWG.

WDROŻENIE ZABEZPIECZEŃ

Wdrożymy wybrane rozwiązania i produkty poprawiające bezpieczeństwo, wydajność i komfort pracy.

AUDYT I ROZPOZNANIE ZAGROŻEN

Nasz ekspert przyjedzie do Twojego zakładu pracy, by rozpoznać i przeanalizować potencjalne zagrożenia i problemy, które mogą być przyczyną wypadków.
  • Rozpozna najważniejsze czynniki mające wspływ na bezpieczeństwo ludzi i maszyn
  • Zlokalizuje miejsca i sytuacje potencjalnie niebezpieczne
  • Oceni poziom ryzyka
  • Oceni prawdopodobieństwo incydentu
  • Przeanalizuje możliwe skutki
Rozpoznanie miejsca zagrożenia to pierwszy krok do jego eliminacji. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów i ucz się nie na swoich tylko na cudzych błędach.

PROPOZYCJA ROZWIĄZAŃ

Po wizji lokalnej w twoim zakładzie, nasi eksperci stworzą propozycję rozwiązań i plan działania w celu eliminacji zagrożeń i ochrony pracowników.

Na każdy napotkany problem przygotujemy rozwiązanie szyte specjalnie na potrzeby Twojego zakładu, by bezpieczeństwo połączyć z wydajnością pracy i komfortem pracowników. Sprawdzimy również poprawność i aktualność istniejących instrukcji bezpieczeństwa i instrukcji oznakowania ewakuacyjnego.

Łącząc wszystkie elementy w całość, skonstruujemy plan organizacji ruchu w Twoim zakładzie, dopasujemy produkty od taśm antypoślizgowych po system ochrony, bariery czy projektory.

Przygotowane rozwiązania będą opierać się na najnowocześniejszych technologiach i latach doświadczenia naszych ekspertów.

Sprawdź przykłady często występujących problemów w zakładach przemysłowych i nasze rozwiązania.

WDROŻENIE ZABEZPIECZEŃ

Po Twojej decyzji kompleksowo zajmiemy się wdrażaniem wybranych rozwiązań. Możesz liczyć na montaż i instalacje zabezpieczeń bez przestojów. Wdrożenie zarządzania wizualnego poprawi sprawność i bezpieczeństwo ruchu. Przyspieszy procesy, zminimalizuje ryzyko przestojów i zmniejszy ryzyko przypadkowych uruchomień maszyn.

Zajmiemy się:

Znakowaniem tradycyjnym – wyznaczymy strefy, przejścia dla pieszych, drogi transportowe, miejsca składowania. Wykleimy oznaczenia niebezpiecznych elementów, oznaczenia świecące w ciemności i antypoślizgowe.

Znakowaniem innowacyjnym –  dobierzemy i zamontujemy lasery bezpieczeństwa LED, znaki przestrzenne, kasetony LED. Zainstalujemy szyte na miarę antykolizyjne systemy komunikacji i inteligentne lustra.

Barierami elastycznymi – dobierzemy i zainstalujemy nowoczesne bariery elastyczne, które będą chronić pieszych, maszyny, regały, kolumny i ściany.

Indywidualne podejście sprawi, że rozwiązania będą dopasowane do warunków panujących w Twoim zakładzie. Kompleksowo wyposażymy zakład we wszystkie niezbędne elementy, zgodnie z wytycznymi i aktualnymi normami.

Zobacz co zyskasz

Mniej wypadków

Mniej awarii

Mniej przestojów

Przyspieszenie procesów

Ograniczenie kosztów

Wygoda – my wszystkim się zajmiemy

Sprawdź jak zapewnić bezpieczny ruch w swoim zakładzie. ‍

Dowiedz się więcej

Napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację.

Zapraszamy do kontaktu.

Poprzez kliknięcie "Wyślij" wyrażam zgodę na kontakt 4 Safety Sp. z o.o. przez e-mail lub numer telefonu.Więcej w Polityce Prywatności.
Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.

Zobacz Nasze filmy

Dowiedz się więcej o najnowocześniejszych rozwiązaniach

Lasery do ciągów komunikacyjnych
April 4, 2019

8.11.21 14:21

Nowoczesne, skuteczne i widoczne znakowanie. Zapomnij o zdrapanych, wyblakłych i niewidocznych taśmach. Wyznaczaj: miejsca paletowe, szlaki komunikacyjne, miejsca parkingowe, drogi ewakuacyjne za pomocą bezpiecznych dla skóry i oczu laserów.

Czytaj
Podział barier elastycznych
February 11, 2022

22.9.21 12:59

Szukasz barier do magazynu lub na linię produkcyjną? Stalowe konstrukcje wciąż Cię zawodzą? Zobacz ile możesz zyskać dzieki instalacji barier elastycznych.

Czytaj
Zabezpieczenia antypoślizgowe
November 12, 2019

29.3.21 13:35

Nie musisz ograniczać się do wyboru zabezpieczeń istniejących już w zakładzie. Zobacz jak różnorodne mogą być zabezpieczenia antypoślizgowe. Sprawdź ich wytrzymałość. Zapytaj nas o bezpłatne próbki.

Czytaj