Bramki do barier

Podkategoria
Szukaj
Wyczyść
Kategorie filtr
Wyczyść
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Bramki przemysłowe są częścią systemów ochrony opartych na barierach elastycznych. Umożliwiają wyznaczanie punktów dojścia i wyjścia dla pieszych.

Dzięki nim możesz zapewnić zabezpieczenie swojego terenu zachowując płynność i bezpieczeństwo dla ruchu pieszych i pojazdów.  

Gdzie sprawdzą się bramki do barier?

  • W miejscach kolizyjnych, gdzie wymagane jest zatrzymanie ruchu pieszych.
  • Na skrzyżowaniach ciągów komunikacyjnych. 
  • Przy wejściach do określonych stref pracy zakładu.

Korzyści z użytkowania bramek przemysłowych

Nasze bramki do barier przemysłowych są stworzone z trwałych materiałów takich jak technopolimer, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Powierzchnia bramek jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia.

Bramki do barier elastycznych umożliwiają precyzyjną kontrolę dostępu. Możesz określić, kto ma uprawnienia do wjazdu lub przejścia przez bramkę, korzystając z różnych metod identyfikacji, takich jak kody, karty dostępu czy czujniki ruchu.

Są szybkie i łatwe w montażu dzięki niezawodnym zawiasom, które gwarantują bezawaryjne użytkowanie przez długi czas.

Możesz połączyć bramki z Antykolizyjnym Systemem Komunikacji (ASK). Dzięki temu zaaplikujesz w swoim zakładzie inteligentny system, który po wykryciu nadjeżdżającego pojazdu zablokuje bramkę, a po odjechaniu pojazdu automatycznie ją odblokuje. To połączenie znacznie wpływa na zmniejszenie ryzyka groźnych wypadków z udziałem pieszych. 

Bramki przemysłowe to sposób na zwiększenie bezpieczeństwa zakładach produkcyjnych, magazynach, parkingach, wszędzie tam gdzie występuje ruch pieszych i pojazdów. 

Sprawdź naszą ofertę bramek do barier i dopasuj je do potrzeb pracy zakładu. Napisz do nas i umów się na spotkanie z naszym doradcą. Możesz liczyć na wizję lokalną, analizę miejsc kolizyjnych, projekt, dostawę i montaż barier i bramek przemysłowych.