Drukarki przenośne

Podkategoria
Szukaj
Wyczyść
Kategorie filtr
Wyczyść
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Przenośne drukarki etykiet to wszechstronne urządzenia, które cieszą się rosnącą popularnością w przemyśle. Są kompaktowe, funkcjonalne i stanowią nieocenione narzędzie pracy w wielu sektorach.

Najważniejszą cechą przenośnych drukarek etykiet jest mobilność. Pozwalają pracownikom na natychmiastowy druk etykiet w dowolnym miejscu pracy. To zdecydowanie podnosi produktywność, eliminując konieczność przechodzenia do stałego stanowiska drukującego.

Drukarki przenośne są bardzo komfortowe w użytkowaniu i to w  dowolnym miejscu, zarówno w biurze, na produkcji jaki podczas pracy w terenie, serwisu lub montażu u klienta. Mobilność pozwala na niezależną pracę  projektując i generując wydruk bezpośrednio z poziomu drukarki oraz za pośrednictwem komputera i dedykowanego oprogramowania BRADY WORKSTATION. 

Wykorzystanie magazynach i biurach

Sklepy, magazyny, biura, hurtownie i urzędy to tylko niektóre miejsca, gdzie przenośne drukarki etykiet są niezbędne. Służą do drukowania kodów kreskowych, cen i paragonów, co usprawnia zarówno procesy handlowe, jak i magazynowe.

Mobilność bez dostępu do prądu

Dzięki pojemnym bateriom, przenośne drukarki etykiet mogą być używane wszędzie, nawet tam, gdzie nie ma dostępu do źródła prądu. 

Odporność na warunki zewnętrzne

Przemysłowe drukarki przenośne są także odporne na warunki atmosferyczne, co sprawia, że można je używać w różnych środowiskach. Niektóre z nich tak jak np: przenośna drukarka etykiet M211 jest odporna nawet na upadki, dzięki wytrzymałej konstrukcji. 

Funkcjonalność i edycja etykiet

Urządzenia do druku etykiet oferują bogatą gamę funkcji, w tym drukowanie kodów kreskowych i możliwość edycji etykiet. To pozwala dostosować je do konkretnych potrzeb użytkownika.

Wysoka jakość wydruku

Mimo niewielkich rozmiarów wydruki generowane przez te urządzenia charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Co jest niezwykle ważne w wymagających warunkach przemysłowych. 

W naszej ofercie posiadamy dwie najpopularniejsze przenośne drukarki etykiet.

Poznaj przenośne drukarki BRADY i wybierz najlepsze dla swojego zakładu. 

Mobilna drukarka etykiet M211 to urządzenie, które łączy w sobie prostotę obsługi z zaawansowaną funkcjonalnością. Dzięki niej możesz projektować, przeglądać i drukować pomocą swojego sprawdzonego smartfona, który błyskawicznie łączy się z drukarką M211. 

Dzięki aplikacji Express Labels stworzysz etykiety na podstawie danych z istniejących arkuszy kalkulacyjnych, co przekłada się na zwiększoną wydajność pracy. Aplikacja pozwala także na zapisywanie i udostępnianie wzorów etykiet współpracownikom, co jeszcze bardziej usprawnia proces pracy.

Drukowanie stanie się jeszcze łatwiejsze dzięki bezproblemowemu połączeniu z drukarką przez Bluetooth 5.0. Będziesz mógł drukować z dowolnego miejsca w zasięgu, bez konieczności zamieszczania etykiety na stałym stanowisku drukującym.

Przenośna drukarka M211 obsługuje różne rodzaje etykiet zarówno etykiety cięte, jak i ciągłe, dzięki czemu możesz uzyskać jednolity rozmiar etykiet na różne komponenty, minimalizując jednocześnie ilość odpadów podczas produkcji etykiet. 

Etykiety te są również odporne na niskie i wysokie temperatury, wilgoć, warunki atmosferyczne i inne czynniki, co sprawia, że są niezastąpione w różnych miejscach pracy.

Mobilna drukarka etykiet M211 to wybór dla tych, którzy cenią sobie wytrzymałość, kompaktowość i możliwość obsługi za pomocą aplikacji na smartfonie. Drukarkę możesz przypiąć wygodnie do paska i  wygodnie używać w produkcyjnych czy magazynowych warunkach. 

Drugą rekomendowaną drukarką jest model M210 to urządzenie stworzone z myślą o zespołach zajmujących się komunikacją głosową i przesyłaniem danych, elektrykach oraz profesjonalistach przemysłowych. 

Dzięki M210 możesz drukować trwałe identyfikatory o rzeczywistej szerokości od 6 do 19 mm, co pozwala na maksymalizację ilości danych na jednej etykiecie. Możesz również dostosować długość etykiet, korzystając z materiału ciągłego o wysokiej wydajności. Ta drukarka obsługuje aż 7 różnych, trwałych materiałów branżowych, spełniając różnorodne wymagania.

Drukarka M210 to niezwykle wytrzymałe urządzenie, które poradzi sobie z codziennymi wyzwaniami pracy. Jest odporna na upadki, dzięki formowanym gumowym zderzakom, które zapewniają optymalną ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi upadkiem. Ergonomiczny obcinak i chwytak etykiet, przytrzymujący etykietę po przycięciu, zapobiega jej przypadkowemu wypadnięciu.

Ta przenośna drukarka jest nie tylko trwała, ale także łatwa w użyciu. Klawiatura ABC, biblioteka graficzna, klawisze skrótu i funkcje menu umożliwiają szybkie tworzenie etykiet.

Projektuj, twórz i drukuj etykiety niezależnie za pomocą intuicyjnej klawiatury. Możesz również zapisywać projekty etykiet w drukarce, by móc je wykorzystać w przyszłości. Ta drukarka przenośna to doskonałe narzędzie do oznaczania kabli, komponentów i innych elementów w trudnych warunkach pracy.

Nasza przenośna drukarka M210 oferuje nieograniczone możliwości projektowania, tworzenia i drukowania etykiet. Dzięki wbudowanemu kreatorowi  projektowania etykiet możesz tworzyć etykiety od podstaw lub dostosowywać istniejące projekty. 

Wymiana wkładów z etykietami jest szybka i łatwa dzięki systemowi drukowania typu drop-lock. Drukarka jest lekka, przenośna i wytrzyma upadek z wysokości 1.8 metra, co czyni ją idealnym narzędziem do pracy w terenie.

A gdzie taka drukarka mobilna jest niezbędna?

Wszędzie gdzie wymagane jest szybkie i niezawodne drukowanie etykiet, znaków, tabliczek, oznakowań rurociągów, towarów, kodów kreskowych itp.

  • W magazynach i centrach logistycznych drukarki mobilne są wykorzystywane do drukowania etykiet na produkty, paczki czy palety. Pozwala to na śledzenie i identyfikację towarów w czasie rzeczywistym.
  • W zakładach produkcyjnych: gdzie zawsze wymagane są wyraźne i trwałe ostrzeżenia, zakazy, wymagania, instrukcje, mierniki, sprzęt, kalibracja, 5S, regały, oznaczenia podłóg.
  • W branży budowlanej drukarki mobilne są używane do drukowania oznaczeń dla materiałów budowlanych, narzędzi, a także do tworzenia dokumentacji związanej z projektem.
  • W laboratoriach i i placówkach medycznych drukarki mobilne są używane do drukowania etykiet identyfikacyjnych dla pacjentów, etykiet na leki, czy oznaczeń na próbkach laboratoryjnych.
  • Prace w terenie: pracownicy wykonujący prace na zewnątrz biura, tak jak elektrycy, hydraulicy czy serwisanci, często korzystają z drukarek mobilnych do tworzenia etykiet identyfikacyjnych, raportów lub faktur na miejscu pracy.

Przenośne drukarki etykiet to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy cenią niezawodność, trwałość i łatwość obsługi. To narzędzie, które sprosta codziennym wyzwaniom pracy, niezależnie od branży.

Warto inwestować w profesjonalną drukarkę, która pozwoli zaoszczędzić Ci wiele czasu oraz co najważniejsze zwiększyć bezpieczeństwo pracowników. Mobilność, wszechstronność i możliwość natychmiastowego druku sprawiają, że przyspieszają i usprawniają procesy biznesowe, przyczyniając się do zwiększenia produktywności pracowników.

Wybór drukarki i materiałów eksploatacyjnych nie jest prosty - przeczytaj poniższy artykuł by dowiedzieć się więcej. Dodatkowo nasi eksperci zawsze służą pomocą i chętnie pomogą dobrać odpowiednie urządzenie i materiały.