Malowanie i naprawa posadzek

Podkategoria
Szukaj
Wyczyść
Kategorie filtr
Wyczyść
Rezultaty
Ilość wybranych 0
Całkowita ilość produktów 0
Wyczyść wszystkie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Malowanie posadzek betonowych, wyznaczanie ciągów komunikacyjnych, stref, znaków i symboli jest jednym ze sposobów oznakowania poziomego. Prawidłowe zaprojektowanie ruchu w zakładzie jest podstawowym elementem wpływającym na bezpieczeństwo pracowników. Oznakowanie hal produkcyjnych i magazynów to wyznaczenie ciągów komunikacyjnych, przejść dla pieszych, obszarów niebezpiecznych, stref pracy maszyn, oznakowanie miejsc wyładowczych i składowania. Oznakowanie poziome hali przemysłowej wpływa pozytywnie również na efektowność i komfort pracy kierowców i operatorów. Dzięki prawidłowo wyznaczonym ciągom pojazdów i pieszych unikniesz przestojów maszyn i zmniejszysz ryzyko powstawania kolizji. Malowanie posadzek daje duże możliwości dopasowania oznakowania pod charakter i potrzeby Twojego zakładu.

Istotnym elementem wpływającym na jakość oznakowania poziomego jest stan powierzchni. Oferujemy naprawę i oczyszczenie posadzki, które usuwa drobne zniszczenia, trwałe plamy i zarysowania. Obniży to koszty utrzymania posadzki w czystości i poprawi estetykę obiektu.  

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo i z optymalizować ruch w zakładzie. Dobierzemy odpowiednią technologie i rodzaj oznakowania, zapewnimy najlepsze materiały i fachowe wykonawstwo.