Malowanie i naprawa posadzek

Podkategoria
Szukaj
Wyczyść
Kategorie filtr
Wyczyść
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Malowanie posadzek betonowych, wyznaczanie ciągów komunikacyjnych, stref, znaków i symboli jest jednym ze sposobów oznakowania poziomego. Prawidłowe zaprojektowanie ruchu w zakładzie jest podstawowym elementem wpływającym na bezpieczeństwo pracowników. Oznakowanie hal produkcyjnych i magazynów to wyznaczenie ciągów komunikacyjnych, przejść dla pieszych, obszarów niebezpiecznych, stref pracy maszyn, oznakowanie miejsc wyładowczych i składowania. Oznakowanie poziome hali przemysłowej wpływa pozytywnie również na efektowność i komfort pracy kierowców i operatorów. Dzięki prawidłowo wyznaczonym ciągom pojazdów i pieszych unikniesz przestojów maszyn i zmniejszysz ryzyko powstawania kolizji. Malowanie posadzek daje duże możliwości dopasowania oznakowania pod charakter i potrzeby Twojego zakładu.

Istotnym elementem wpływającym na jakość oznakowania poziomego jest stan powierzchni. Oferujemy naprawę i oczyszczenie posadzki, które usuwa drobne zniszczenia, trwałe plamy i zarysowania. Obniży to koszty utrzymania posadzki w czystości i poprawi estetykę obiektu.  

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo i z optymalizować ruch w zakładzie. Dobierzemy odpowiednią technologie i rodzaj oznakowania, zapewnimy najlepsze materiały i fachowe wykonawstwo.