Wanny niskoprofilowe

Podkategoria
Szukaj
Wyczyść
Kategorie filtr
Wyczyść
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Wanny niskoprofilowe charakteryzują się obniżonym, wygodnym w użytkowaniu profilem. Ich konstrukcja pozwala na łatwiejsze umieszczanie beczek, bębnów, palet czy innych pojemników przez wózki widłowe, a także ułatwia ręczny załadunek i rozładunek, eliminując konieczność użycia dodatkowego sprzętu.

Wanny ociekowe służą do stałego wychwytywania wycieków lub jako miejsce dozowania płynów z pojemników i beczek. Wanny te występują w różnych rozmiarach, wykonane są najczęściej z odpornych i trwałych tworzyw sztucznych lub ze stali.

Sprawdzą się wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko wycieku substancji, na produkcji, magazynach, przy przewozie pojemników i beczek z cieczami. Skutecznie minimalizują ryzyko wypadków związanych z poślizgnięciem się po rozlanej cieczy na podłożu.  Dzięki swojej niezawodności i funkcjonalności, wanny niskoprofilowe stanowią kluczowy element w dziedzinie zarządzania wyciekami i zagrożeniami dla środowiska.

Wybierz odpowiednią wannę do swojego zakładu spośród naszych modeli. Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami!