Jakość wdrażanych rozwiązań

Firmy podążające za trendem bezpieczeństwa wdrażają coraz to nowsze systemy i rozwiązania oparte na STRATEGII ZERO. Popularność danego rozwiązania daje wiele korzyści, ale też niesie za sobą pewnego rodzaju ryzyko, które wiąże się z jakością wdrożenia.

Nie idź na skróty, niech cena nie będzie jedynym kryterium przy wyborze usług

System LOCKOUT/TAGOUT bez wątpienia wpisuje się w ideologię tworzenia bezpiecznego środowiska pracy, a dobrze wdrożony pozwala unikać sytuacji wypadkowych. W 4safety chcemy, żeby wejście w LOTO było świadome zarówno dla osób, które używać będą przedmiotowych rozwiązań jak i tych, które odpowiadają za bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Wyłącznie wiedza ekspercka – 10 lat doświadczenia

Oprócz tysięcy sprzedanych produktów, Marcin ma za sobą lata wdrożeń i przeprowadzonych szkoleń, które pozwoliły nam wdrożyć system LOTO w ponad 100 firmach. Współpracował z firmami z różnych branż, miał okazję poznawać tajniki i sposób działania pojedynczych gniazd produkcyjnych, zespołów maszyn oraz całych linii.

Lata zebranego doświadczenia pozwalają mu na sprawną analizę obowiązujących norm i wewnętrznych standardów firm z którymi współpracuje, co zwiększa szanse na skuteczną implementację wdrażanego systemu.

Realizacja każdego procesu, we współpracy z firmami zewnętrznymi pokazuje, że tak samo ważne jak wiedza czy doświadczenie są również interpersonalne umiejętności osób zaangażowanych w projekt.

W przypadku Marcina cechy takie jak zaangażowanie, komunikatywność czy słuchanie ze zrozumieniem pozwalają na szybkie złapanie wspólnego języka i sprawne nawiązanie współpracy. Często właśnie te cechy okazują się kluczem do pozytywnej realizacji i zamknięcia wdrożenia zgodnie z planem.

Dlatego oprócz szerokiej gamy produktów takich jak:
  • kłódki
  • blokady
  • zawieszki i tagi
  • oznaczenia
Oferujemy również szereg usług:
  • wdrożenie systemu LOTO na każdym etapie
  • szkolenia pracowników podlegających – podstawowe szkolenia informujące o zasadach LOTO
  • szkolenia pracowników autoryzowanych – pełne szkolenia z zakresu pracy z LOTO
  • audyt sprawdzający
  • coroczny audyt
  • okresowe szkolenia pracowników na każdym szczeblu

Indywidualne podejście

Niekiedy dwie firmy z tej samej branży, pomimo podobnych maszyn czy zachodzących procesów różnią się na tyle, że wymagają wdrożenia innych rozwiązań.

Komunikacja to podstawa

Jako eksperci mamy świadomość, że podczas wdrożenia nie wystarczy jedynie nasze doświadczenie. Równie ważne jest zaangażowanie pracowników. To oni najlepiej znają firmę, zachodzące w niej procesy i problemy. Bez współpracy i obustronnego zaangażowania nie osiągniemy 100% założonego celu.

Żadna firma zewnętrzna nie zna działania parku maszynowego, procesów zachodzących na liniach czy struktury i organizacji pracy wewnątrz firmy na tyle, żeby samodzielnie wdrożyć LOTO.

Jeśli dostaniesz propozycję wdrożenia nie wymagającą twojego zaangażowania – nie korzystaj z niej

Możliwość wyboru

Możemy być tylko (i aż) wsparciem – jeżeli masz już wdrożony system LOCKOUT TAGOUT lub Twoi pracownicy specjalizują się we wdrożeniach, daj nam znać, przygotujemy ofertę uzupełniającą.

Elastyczność

Oferta 4safety obejmuje zakres prac, które są punktem wyjścia do rozwiązań jakie możemy dopasować w zależności od branży czy środowiska, w którym system będzie funkcjonował.

Dotyczy to zarówno sprzętu, który selekcjonujemy podczas audytów i spotkań roboczych, ale również sposobu wizualizacji punktów odcięcia energii czy formy jaką finalnie obierze instrukcja blokowania maszyny lub treści procedury ogólnej.  

Zakres przeprowadzonych przez nas szkoleń zawsze będzie odpowiadał sytuacjom, z jakimi pracownicy mierzą się w Twojej firmie.

Sprawdź sam zupełnie za darmo

Zachęcamy do umówienia się na audyt „zerowy” z Marcinem. Jest to idealna forma spotkania, które bezpłatnie i niezobowiązująco pozwoli zapoznać się bliżej z naszą ofertą i możliwościami. Wynikiem takiego spotkania jest raport opisowo zdjęciowy, który pozwoli na wstępne oszacowanie zakresu i kosztów wdrożenia systemu.

Powiązane produkty