Bariery stalowe

Podkategoria
Szukaj
Wyczyść
Kategorie filtr
Wyczyść
Rezultaty
Ilość wybranych 0
Całkowita ilość produktów 0
Wyczyść wszystkie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Bariery stalowe przeznaczone są do ochrony ludzi, elementów infrastruktury i maszyn. Idealnie sprawdzą się do oddzielenia stref dla pieszych i pojazdów. Będą chronić wrażliwe elementy infrastruktury przed uderzeniami pojazdów. Oprócz ochrony fizycznej sprawdzą się jako wizualne wyznaczenie ciągów komunikacyjnych i identyfikacje stref. Odbojnice stalowe zwiększą bezpieczeństwo w magazynach, zakładach produkcyjnych, sortowniach, parkingach.

Wygrodzenia stalowe najczęściej są malowane proszkowo w wyraźnych kolorach. Stalowe barierki są również łatwe w czyszczeniu, dodatkowo możesz zabezpieczyć je przeciw korozji czy promieniom UV. Odbojnice stalowe łatwo dopasujesz do potrzeb swojego zakładu: wymiarów, kolorystyki. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje, konfiguracje, grubości rur w zależności od natężenia i rodzaju ruchu jaki panuje w Twojej firmie. Dodatkową zaletą barier stalowych jest klasyfikacja jako nie wspomagające pożaru.

Zwiększ bezpieczeństwo w swoim zakładzie dzięki odpowiednio dobranym i zamontowanym odbojnicom stalowym. Skontaktuj się z nami po więcej informacji.