Osłony regałów

Podkategoria
Szukaj
Wyczyść
Kategorie filtr
Wyczyść
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Osłony regałów to rodzaj odbojnic magazynowych służących do ochrony regałów i towarów na nich się znajdujących przed uderzeniami pojazdów i wózków. odbojnice regałowe niezbędne są na magazynach i halach przemysłowych, wszędzie tam gdzie występuje ruch pojazdów przy regałach i słupach. Odbojnice magazynowe najczęściej wykonane są z elastycznego materiału pochłaniającego uderzenie w czasie kolizji, dzięki temu ani pojazd ani regał nie ulegają uszkodzeniom. Stosowanie osłon regałów zwiększa bezpieczeństwo pracowników. Dzięki wyraźnym kolorom osłony są lepiej widoczne dla kierowców co również wpływa na poprawę komfortu pracy. Odboje magazynowe to również mniej napraw pojazdów i zabezpieczenie konstrukcji regałów, a co za tym idzie mniej kosztów eksploatacyjnych. Skontaktuj się nami jeśli chcesz zabezpieczyć regały i pojazdy w swoim zakładzie. 

Dlaczego warto zainwestować w odbojniki magazynowe?

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Jednym z najważniejszych powodów, dla których warto zainstalować osłony na regałach magazynowych, jest poprawa bezpieczeństwa w miejscu pracy. Osłony chronią pracowników i zapobiegają ewentualnym obrażeniom, które mogą wynikać z uderzenia pojazdu w regał, upadku lub przesunięcia się przedmiotów z regałów. Zapewniają one również bezpieczeństwo samego towaru, minimalizując ryzyko uszkodzeń i strat.

Optymalizacja przestrzeni

Odbojnice regałowe umożliwiają lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Dzięki nim można manewrować bliżej konstrukcji regału. 

Poprawa widoczności

Wyrazisty kolor poprawia widoczność dla operatorów wózków. 

Ochrona towarów

Kolejnym istotnym aspektem odbojnic regałowych magazynowych jest ochrona towarów przed uszkodzeniami. Dzięki nim unikniemy niepotrzebnych strat związanych z uszkodzonymi produktami, co ma bezpośredni wpływ na rentowność przedsiębiorstwa. Osłony chronią towary przed skutkami uderzeń pojazdów. 

Jakie osłony regałów wybrać?

Warto wybrać elastyczne osłony regału. Takie zabezpieczenia zbudowane są z energochłonnego materiału pochłaniającego energię uderzenia pojazdu. Dzięki temu minimalizują ryzyko wstrząsu i wpływu na całą konstrukcję regału. Dodatkowo nie powodują uszkodzeń pojazdu i co najważniejsze chronią kierowcę przed obrażeniami.

Nasze zabezpieczenia regałów są łatwe w montażu i można je zintegrować z rozbudowanymi systemami zabezpieczeń. 

Osłony regału występują w różnych rozmiarach i rodzajach. Zobacz nasze propozycje odbojników magazynowych i skontaktuj się z nami by dopasować je do swoich potrzeb.

Pokaż więcej...